Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Elantra 2018 года

Автомобиль: Hyundai Elantra 2018 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 8000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: Ігор (Украина, Хмельницкий)   01.08.2018
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 0.0 л/100км

Всім привіт. Вирішив написати відгук про свій авто. Вибирали між Кашкаєм, Октавією, Фокусом і Маздою 3. Пріоритетом була АКПП автомат (не робот, і бажано не варіатор). Кашкай - перший раз зіткнувся з тим що менеджер в салоні навіть не хотів показувати машину, або він вирішив що машина мені не по карману, або в них і так продажі космос). Октавія - сподобалась, але з всіма доп. пакетами виходила дорожче, та й гарантія в 2 роки. Фокус - з мінусів АКПП робот і кліренс. Мазда 3 - сподобалась усім, але чекати її довелось би 2-3 місяці, для мене не варіант.

І так Єлантра в білому кольорі (вважаю най практичнішим, та й подобається). Диллер зробив все в обговорені строки, залишились задоволені. Тепер по порядку:

- АКПП працює адекватно, дозволяє без проблем обганяти на трассі, по місту я воджу спокійно, але якщо треба різко розігнатися також проблем немає;
- дизайн кузова просто супер, всередині також подобається, не такий космічний як у попередніх поколінь. Усе під рукою, довго звикати не прийшлось;
- витрати палива: по місту у мене виходить 9, по трассі 6-6.5 дивлячись як їздити (бенз. 92 Окко, Wog);
- підвіска як для мене золота середина, досить зібрана і в міру жорстка;

Добре тримає дорогу, можна активно обганяти і після 100 км., сподобався круїз-контроль (шкода немає де у нас його використовувати), про світло писали раніше в відгуках що слабеньке, незнаю мені подобається, можливо хто до чого звик. Багажник великий (пакувались на море, все влізло), правда погрузочний пройом трошки не зручний. Сидіння комфортні, в далекій дорозі спина не ниє, є бокова підтримка. Сам за собою сідаю нормально при зрості 180см. колінами не впираюсь, в кришу головою також, хоча місця над головою і не багато.

Плюсы автомобиля: Поки що усім задоволений.

Минусы автомобиля: Мінуси, хоч і незначні: немає зовнішньої кнопки відкривання багажника (на попередньому авто також не було так що не критично, але могли б і зробити), шумка (але вона у всіх конкурентів за цю ціну приблизно така ж), магнітола (функціонально все добре, але виглядає як тетріс, треба міняти), люк бензобака відкривається з салона (ну як так?), підлокотник не регулюється по вильоту (могли б не тільки в максималці зробити).

Совет покупателю: Машина на свою ціну чудова.

Правдоруб

Добре авто, з непоганою ціною та комплектацією з акпп. Погоджусь також, що зараз Фокус на автоматі є не дуже конкурентним, у т.ч. по ціні, але щодо кліренсу, погодитись не можу. Те, що пишуть на бумазі, то одне, але проїдьте на обох по поганій дорозі з ямками, зрозумієте, що в кліренся різниці не має (говорю про седани).

Правдоруб, можливо, фокус седан не розглядався так як не було в наявності. А робот з сухим щепленням не викликає довіри (моя суб'єктивна думка)

Правдоруб

22061988, зараз вони (Форд) розпродують те, що залишилось, перед появою 4-го покоління, і особливо гарні ціни саме на хетчі на механіці.
Скільки обійшлося Ваше авто, комплектація "комфорт"?

Василь К

92 бензин, ви так сильно не любите свою нову машинку??? Розумію що атмосферник, але при різниці в ціні всього лишень гривню на літрі як на мене немає змісту його купляти? Чи не так?

Василь К, я не зовсім коректно написав, вірніше я зараз заливаю 92 і 95 для порівняння

Василь К, існує багато різних думок на рахунок октанового числа, присадок і т. п, вирішив для себе порівняти

Дмитро Кушніренко

Елантри якої країни виробника поставляються до нас: росія, Китай чи Корея?

Juki

Дмитрий Кушниренко, все Элантры которые продаются в Украине производства Корея

Тест-драйв Hyundai Elantra: Hyundai Elantra. Старый знакомый в новом костюме
Hyundai Elantra. Старый знакомый в новом костюме

Это новый Hyundai Elantra. Автомобиль, который за чуть более, чем четвертьвековую историю, привлек внимание множества водителей по всему Миру. Не сказать, что модели 90-х годов ценили за качество и надежность, но уже в нулевых Элантра стала чуть более, чем узнаваема и, порой, даже любима на

Продажа б/у Hyundai

Hyundai Elantra 2016 Hyundai Elantra 10.000$ 2016 130.000 км