Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Elantra 2011 года

Автомобиль: Hyundai Elantra MD 2011 г.в., седан, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 29000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: Сергій (Украина, Львов)   09.01.2013

Вже пройшло, чуть більше року, як я катаюсь на Елантрі. Перед тим , як зупинтись на ній, за один день об'їхав 6 салонів, в тому числі, тойоти та шкоди, де в останьому менеджер, дивлячись на моє скривлене обличя сказав "ну тут серед конкурентів хібащо тільки нова Елантра" - ну це і стало останім аргументом))

Відчула вона на собі повністю смак українських доріг, особливо в Львівській області в напрямку інших обласних центрів, хто їздив той мене зрозуміє... Тут випливає справді, достойна надійність, бо не було навіть найменшого натяку на якусь несправність зважаючи на тещо було кілька грішків, що здавалось що колеса десь в тій ямі так і лишились:) Якість салону радує, не чути скрипів, ніщо не калатає... Що до шумоізоляції, то моглаб бути і кращою, але як не крути це є Ц-клас... Динаміка як на 1.6 досить пристойна, особливо до 80 км/год, хто із знайомих не сідав за руль завжди перепитував "Скільки, скільки тут!?", хоча трішки шкодую що не хватило терпіння дочекатись 1.8. Що до управління, то робота електро-мех. підсилювача тішить, машинка досить слухняняна, тішить також плавність ходу, Елантра справді є досить комфортним та м'ягким автомобілем, хоча є і інша сторона медалі в цієї якості, коли при повномій загрузці появляється поперечна розкачка. Перед тим як писати відгук, зайшов на форум, почитав трошки і був в шоці, це явно не про мою машину!)) Проблема із задньою підвіскою явно перебільшена, що я зробив в першу чергу після покупки приспустив колеса до 1.9-2.0 бар, точно не пам'ятаю, ( ну не дивився я в паспорт, і незнав скільки треба, робив суто на відчуття)...і нічого диски міняти чи рівняти ще не прийшлось... Взагальному, що сказати: машина не викликає негативних емоцій, а до дизайну взагалі ще досі звикнути не можу, завжди радує око, також приємно коли замічаєш на собі погляд перехожих:))

Плюсы автомобиля: Дизайн. Двигун+корбка. Якість салону. Надійність. М'ягка та комфортна підвіска.

Минусы автомобиля: М'ягка та комфортна підвіска. Шумоізоляція. Стереотипи ;)

Совет покупателю: Моя порада, вибираючи машину, білше часу все таки провести в автосалонах, ніж на форумах...А там вже не має значення чи хюндай чи тойота чи шкода іт.д. головне що ваш вибір вас повністю задовільнив!

Tarry

Оце я розумію нормально і грамотно, хоч і маловато, написано про машинку... Збираємось з моєю Тусічкою теж таке чудо брати, от тільки хочемо комлектацію Преміум, для дівчини автомат краще всього, та й для мене теж не погано, оскільки є дві службові машини, одна на механіці, інша на DSG. Проїхавшись прямо на території автосалону на Еантрі ми обоє відчули що це і буде вибором... а про якісь мінуси, тимпаче про ті, які тут інші "водії" описуют говорити навіть не цікаво... Дійсно, це ж С-клас... бажаєте серйозного драйву - купуйте дорожчі, але не завжди кращі машаини...

Тест-драйв Hyundai Elantra: Hyundai Elantra. Дорожный серфер
Hyundai Elantra. Дорожный серфер

За 20 лет своего существования, Hyundai Elantra, как бы она ни называлась (Lantra или Avante), покорила и разбила много сердец. Одни надолго влюблялись в эту машину со своеобразным дизайном, другие — быстро в ней разочаровывались и выбрали что-то другое. А ей все нипочем! Она продолжает колесить дорогами планеты уже в новом, пятом поколении. Вы спросите, какой же она стала теперь? InfoCar.ua взял Hyundai Elantra на тест-драйв и нашел ответы на все вопросы.

Продажа б/у Elantra

Hyundai Elantra 2018 Hyundai Elantra 12.600$ 2018 149.000 км