Модельный ряд Hyundai

Отзыв о Hyundai Elantra 2017 года

Автомобиль: Hyundai Elantra 2017 г.в., седан, автоматическая коробка передач, Передний привод , пробег - 85000 км, двигатель - 2.0 бензин + ГБО, комплектация - Premium
Автор: Юрий (Украина, Львов)   18.06.2019
Расход в городе: 12.0 л/100км, по трассе: 7.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км

Ніколи не дивився в сторону цієї моделі і не думав що стану власником цієї Елантри так як шукав авто D-класу. Авто купив з мінімальним пробігом в 40 тис.км. Вже з ГБО та повністю зашумлене при покупці (арки, криша, підлога, двері, багажник).

Тому про шум в салоні я незнаю так як багато відгуків по цій темі.

Двигун та 6-ти ступенева АКПП особисто для мене працюють прекрасно як в місті так і за його межами. Ніколи не було такого, щоб я сказав шо мені її не достатньо. В порівнянні з Тойотою Камрі 50 2.5л. чи Маздою 6 також 2.5л. Вона їде краще. Хто сумнівається дивіться Ютуб.

Чому саме вибрав Елантру, а не Октавію, Джетту чи Короллу так як хотів звичайний автомат та двигун без турбін. В машині проводжу багато часу 30-40 тис.в рік тому ціную надійність. Це моя не перша корейська машина тому знаю, що тут проблем немає бути.

Плюсы автомобиля: - зовнішній вигляд. - комфорт. - багата комплектація. - економічність (розхід який я вказав це розхід газу). - надійність. - хороша підвіска(з врахуванням того,що ззаду балка). - добре тримається на трасі.

Минусы автомобиля: З мінусів це решітка радіатора яка з часом облазить. (Обклеювати плівкою потрібно). Відсутність підсвітки бардачка (це дуже дивно якщо чесно). Заводські передні диски живуть 50 тис.км потім починають бити в руль.(можливо це лише в мене так.кожен їздить по-різному). Нервує що електро скло підйомники не автоматичні лише один водійський.

Совет покупателю: Думаєте над покупкою такого авто повірте вона вартує своїх коштів. Є можливість і бажання то довго не вагайтеся. Думаєте над покупкою такого авто повірте вона вартує своїх коштів. Є можливість і бажання то довго не вагайтеся.

Wert

Елкі до Мазди 6 і до Камрюхи як до Києва рачки

Ser Gio

Wert, в класах автомобілів розбираєтесь хоч трохи?

-2ОТВЕТИТЬ
Wert

Ser Gio, дик то до автора відгуку. Він прирівняв елку до Д-класу і конкретно до вказаних авто. Перш ніж писати, прочитали б відгук хрінового менехера

Тест-драйв Hyundai Elantra: Hyundai Elantra. Старый знакомый в новом костюме
Hyundai Elantra. Старый знакомый в новом костюме

Это новый Hyundai Elantra. Автомобиль, который за чуть более, чем четвертьвековую историю, привлек внимание множества водителей по всему Миру. Не сказать, что модели 90-х годов ценили за качество и надежность, но уже в нулевых Элантра стала чуть более, чем узнаваема и, порой, даже любима на

Продажа б/у Elantra

Hyundai Elantra 2017 Hyundai Elantra 10.500$ 2017 56.000 км